Mūsų meniu

Moderniai subtilus amerikietiško “butcher house” stiliaus interjeras nepalieka abejingo nė vieno mėgstančio pasimėgauti geru, kokybišku kepsniu! Restorano “varomasis variklis” – griliaus patiekalai, būtent įvairiausi kepsniai, kuriems mėsą restorano virtuvės komanda išsirinko per daugelį metų bandymų gaminant skirtingas rūšis. Taigi, svečiams ant stalo patiekiami burnoje tirpstantys kepsniai, pagaminti pagal jų norimą iškepimo lygį tiesiai nuo griliaus! Kaip juokaudamas sako vienas iš virtuvės šefų, Virgaudas, mūsų stilius yra “from grill to plate”.

Na, o jūros gėrybių mėgėjai “The Town Steakhouse” restorane jau seniai mėgaujasi vienu iš populiariausių užkandžių – tigrinėmis krevetėmis pikantiškai bei tuno kapotiniu su avokadų gvakamole. Tiems, kas neįsivaizduoja vakarienė be žuvies patiekalų, siūlome paragauti “Jūros liežuvio”, patiekiamo su prancūzišku sviesto ir šviežio čiobrelio padažu.

Linas, Karolis ir Mantas – tai mūsų ilgamečiai komandos nariai, kurie žino ir atsimena kiekvieną detalę, susijusią su restorano pastoviais svečiais: kokio prakepimo kepsnį mėgsta, kuris staliukas mėgstamiausias, ar kokį vyną reikia paruošti prieš atvykstant svečiams. Šis vyrukų trio lyg gyva „restorano duomenų bazė“, kuri užtikrina, kad svečiai kiekvieną kartą gautų tai, ką mėgsta labiausiai!

Istorija

“The Town Steakhouse” – ko gero ilgiausiai veikiantis kepsnių restoranas visame Gedimino prospekte. Įkurtas 2014-aisiais, restoranas per daugelį metų suformavo platų pastovių svečių ratą, kurie restorane lankosi kone kiekvieną dieną. Gero verslo idėja turi subręsti, – šIą mintį patvirtina ir mindaugas stasiulionis, po daugiamečIų klajonių po pasaulį grįžęs į gimtąjį vilnių ir 2012 m. Su verslo partneriu įkūręs savo pirmąjį steakhouse restoraną „böff“, o vėliau nusprendęs pasiūlyti aukštos kokybės mėsos ir aktyvesnėje miesto dalyje. Restoranas “The Town Steakhouse” jau 10 metų miesto gyventojų visada vertinamas už savo aukščiausios klasės aptarnavimą, patiekalų skonį ir sėkmingai plėtojamą “less is more” filosofiją!

Back to Top
Added to cart
Krepšelis
Uždaryti

Krepšelis tuščias.

This site is registered on wpml.org as a development site.