Norint užsisakyti maistą į namus, užsiregistruoti nėra privaloma.Tačiau užsiregistravus galėsite matyti savo užsakymų istoriją, bei redaguoti pristatymo adresą ir savo kontaktus.

Jeigu pamiršote savo slaptažodį, prisijungimo laukelyje spauskite nuorodą “pamiršau slaptažodį”. Tada nurodykite savo el.pašto adresą, kurį naudojote registracijos metu ir sistema automatiškai išsiųs nurodytų paštu laišką su nuoroda slaptažodžio atnaujinimui.

Kai jūsų užsakymas yra priimtas, jūs pamatysite patvirtinimo žinutę savo kompiuterio ekrane, bei gausite patvirtinimo laišką jūsų nurodytu el.paštu. Beliks laukti, kol jums bus pristatytas maistas.

Townsteakgouse.lt darbuotojai nuolat stebi ir prižiūri užsakymų eigą, visi grąžinimai už apmokėtus užsakymus yra atliekami per 1 d.d.. Esant klausimams ar nusiskundimams visada galite susisiekti su mumis telefonu +370 5203 1228 arba el. paštu info@town.lt.

Apie ypatingus kokybės defektus (maisto kokybė, pristatymo laikas, aptvarnavimas) prašome pranešti mums telefonu +370 5203 1228 arba el. paštu info@town.lt.

Taip, townsteakhouse.lt komanda stengiasi ir dirba tam, kad restoranų patiekalų išvežiojimo į namus paslauga veiktų ne tik Vilniuje, bet ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Tokios nėra, galime pristatyti kad ir vieną restorano patiekalą, tiesiog turėsite daugiau sumokėti už prekių pristatymą, nes pasiekus prekių krepšelio sumą nemažiau 150eur, pristatymą Vilniaus mieste, teikiame nemokamai.

Taip. Jei norite gauti sąskaitą faktūrą įmonės vardu, pildant kontaktų duomenis, laukelyje “ Įmonės pavadinimas” įveskite įmonės pavadinimą ir pagal, tai mes išrašysime sąskaitą faktūrą.

Mūsų restoranas veikia kaip ir prekių atsiėmimo punktai, todėl esant poreikiui, prekes galite atsiimti mūsų restorane, adresu : Gedimino pr.26, Vilnius.

Restorano patiekalus pristatome tik darbo dienomis nuo 10val. Ryto iki 16val. Vakaro ir pristatome patiekalus tik Vilniaus mieste.

Taip, nuo užsakymo patvirtinimo, brandintos mėsos ruošiniai yra pristatomi į jūsų pasirinktą adresą visoje Lietuvoje ne ilgiau kaip per 4 d.d..

Back to Top
Added to cart
Krepšelis
Uždaryti

Krepšelis tuščias.

This site is registered on wpml.org as a development site.